Otázky a odpovědi

Jaké služby Váš salon nabízí ?

 

Vašeho pejska ostříháme nebo otrimujeme pokud nemáte čas ,tak ho i vykoupeme.Ostříháme drápky,vyčistíme anální žlázky a vytrháme chloupky z uší,pokud potřebujete poskytneme Vám radu na údržbu srsti či výchovu psa.

Nabídneme Vám kosmetiku,nejvhodnější pro Vašeho pejska a doporučíme správný hřeben či kartáč dle srsti Vašeho psa.

Poradíme Vám co dělat se srstí,která se ráda zamotává a jak tomu předcházet.

Co dělat když máte pejska co pouští chlupy ( líná ) a vy je máte všude ikdyž  psa pravidelně češete.

Proč sousedův westík je tak krásně bílý a ten váš rezne a má lupy.

Diskusní téma: Otázky a odpovědi

Datum 06.04.2011
Vložil psí salon Klatovy
Titulek Re: trimování kokršpaněla

Kokršpaněla vytrimujete například trimovací penzou ,ale samozřejmě pokud chcete připravit kokršpaněla na výstavu bude zapotřebí hrubší i jemnější trimovací nůž. Ne jenom na závěrečné doupravení,ale na určité partie je třeba hrubší nůž na některé jemnější.

Datum 03.04.2011
Vložil nela
Titulek je podsada u všech zvířat stejná?

Dobrý den můžete mi napsat jestli je podsada u všech zvířat stejná?
Děkuji =)

Datum 06.04.2011
Vložil psí salon Klatovy
Titulek Re: je podsada u všech zvířat stejná?

Ptáte se jestli je u všech zvířat podsada stejná ? Potom neodpovím jednoznačně ano, jsou zvířata co vůbec podsadu nemají. Jsem ze psího salonu,tak se nezlobte,ale stočím to na psy.Jsou psi,co podsadu samozřejmě vůbec nemají. Srst může být buď krycí,která chrání zvířata před povětrnostními vlivy a podsada,která je chrání před zimou a teplem.Pudl,třeba podsadu nemá a proto ani nelíná.Potom jsou psi co jí mají a jen na podzim a na jaře kdy se začíná měnit teplota začnou srst měnit a silně línají a tato srst se musí vyčesávat nebo se odstraní pomocí Furminatoru.Potom jsou například terieři a ti nelínají tak silně v těchto dvouch ročních období,ale průběžně celý rok a zde nestačí jen vyčesávat srst ale srst se trimuje například pomocí trimovacích nožů.Takže asi takhle je to s podsadou u zvířat.

Datum 28.02.2011
Vložil Helča
Titulek Srst

Dobrý den,chtěla bych se zeptat kdy je nejlepší nechat stříhat psa.Máme jorkšíra kříženýho s jezevčíkem,jsou jí teprve čtyry měsíce tak jestli záleží na věku psa?Dělají se jí takový ty cucky který nejdou rozčesávat,tak jestli jí máme nechat ostříhat nebo až bude starší a jestli ty zacuchaný chlupy nebudou vadit při stříhání.

Datum 15.03.2011
Vložil psí salon
Titulek Re: Srst

Dobrý den, nedá se říci obecně kdy je správná doba na ostříhání psa.Například u pudla se už ve 2 měsících oholí čumáček,oddělí se ocásek a ostříhají se pacičky.Některá plemena zase chodí až po půl roce. Ve vašem případě pokud se psovi již dělají cucky, navštívil bych některý ze salonů a ty vám určitě poradí jestli ve vašem případě ještě půjdou plsti odstranit nějakým rozčesávačem nebo jestli se bude muset pejsek ostříhat.

Datum 21.02.2011
Vložil Martiš
Titulek trimování českého fouska

Chci se zeptat, jestli máte zkušenosti s úpravou srsti českého fouska. A jestli je lepší srst upravovat pomocí trimovacích hrabiček nebo pomocí furminátoru. Děkuji.

Datum 23.02.2011
Vložil psí salon Klatovy
Titulek Re: trimování českého fouska

Nebudu si vymýšlet pane Martiš.Děláme jen malá a středně velká plemena psů,ale samozřejmě jsem pro Vás odpověď sehnal z jiných salonů s kterýma jsme v kontaktu a odpověděli všichni stejně jak jsem původně chtěl odpovědět sám.Ani hrabičky ani furminátor bych na toto plemeno nepoužíval,jsou na podsadu,ale trimovací nože Vám udělají tu správnou službu.Pokud použijete furminátor či hrabičky,zjistíte brzy,že to byly zbytečně vyhozené peníze.

Datum 10.01.2011
Vložil Vlasta
Titulek Otázka.

Mám devítiměsíční fenku kokršpanělku,ted´tu čtu, že se toto plemeno také trimuje,divím se poněvadž před tímto štěnátkem již jednu kokršpanělku měla deset let avždy jsem ji stříhala.Prosím zda by jste mi poradil co je lepší. Děkuji moc.

Datum 22.01.2011
Vložil psí salon
Titulek Re: Otázka.

Dobrý den,kokršpaněl se opravdu trimuje.Říkáte,že předtím jste měli kokršpaněla deset let a pokaždé jste ji stříhali a ptáte se co je lepší. Odpověď: Spousta lidí dělá to,že kokršpaněla jen stříhá,ale potom si pořád stěžují,že ikdyž ho stříhají,mají všude chlupy. A víte proč? Protože kokršpaněl líná. Trimováním ho zbavíte odumřelé srsti,která sama odpadává,pomůžete psovi aby neměl kožní problémy aj.,ale může se stát,že srst když už byla stříhaná nebo po kastraci a nebo prostě zdědí srst která opravdu už trimovat nejde,ale to by Vám nejlépe řekli v kvalitním psím salonu.

Datum 07.08.2010
Vložil Klára
Titulek co je to podsda

dobrý den,můžete mi napsat čemu se říkí podsada u psů a jestli ji mají všichni psy?Děkuji

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode