Otázky a odpovědi

Jaké služby Váš salon nabízí ?

 

Vašeho pejska ostříháme nebo otrimujeme pokud nemáte čas ,tak ho i vykoupeme.Ostříháme drápky,vyčistíme anální žlázky a vytrháme chloupky z uší,pokud potřebujete poskytneme Vám radu na údržbu srsti či výchovu psa.

Nabídneme Vám kosmetiku,nejvhodnější pro Vašeho pejska a doporučíme správný hřeben či kartáč dle srsti Vašeho psa.

Poradíme Vám co dělat se srstí,která se ráda zamotává a jak tomu předcházet.

Co dělat když máte pejska co pouští chlupy ( líná ) a vy je máte všude ikdyž  psa pravidelně češete.

Proč sousedův westík je tak krásně bílý a ten váš rezne a má lupy.

Diskusní téma: Otázky a odpovědi

Datum 25.02.2012
Vložil psí salon Klatovy
Titulek Re: Trimovani kniracu

Ano je to normální.Při kompletním vytrimování se může člověk i leknout výsledku když to nezná,ale po této práci naroste kvalitní srst.Zvláště je to znát u bílých kníračů.V každém případě co popisujete je normální jev.

Datum 28.12.2011
Vložil Pavlína
Titulek Foxteiér

Dobrý den, přemýšlím o pořízení hrubosrstého foxteriéra. Ráda bych se zeptala, zda jestliže se pravidelně trimuje/ stříhá pouští i přesto chlupy? Děkuji za odpověď

Datum 03.01.2012
Vložil psí salon Klatovy
Titulek Re: Foxteiér

Hrubosrstý foxterier,kokršpaněl,knírač a další plemena pouští chlupy,které jsou v srsti již odumřelé.Tato srst se uvolňuje a postupně samovolně odpadá.Pokud chodíte na pravidelné trimování,potom se pejsek při této úpravě této srsti zbaví a chlupy nepouští.

Datum 06.12.2011
Vložil hana
Titulek Dan

Dobrý den přeji.Chtěla jsem se Vás zeptat zda je možné ostříhat dlouhosrstnatého jezevčíka.Je to milý pejsek a jeho páníček leží bohužel v nemocnici upoutaný na lůžku.Teď jsem jeho opatrovatelkou já ,jako dcera Daníčkovo páníčka.Daneček je bytový pejsek ,ale hrozně strácí srst ,máme to opravdu všude .Stříhaný v životě nebyk,i když už je mu přes 11let.Tak se Vás s prosbou ptám,zdali mu tím neublížím ,když ho nechám ostříhat.Děkuji vám s pozdravem hanulik.k@seznam .cz

Datum 02.08.2011
Vložil Amy
Titulek uprava

Dobrý den máme doma knírače ve špatné střihací kondici, už dlouho ho nikdo neostříhal a česán jen občas.Můj dotaz je jestli berete psi na trimování i s takovým problémem? Samozřejmě by jsme si připlatili za to, že pes (se špatnou srstí a zacuchaný) tudíž, že se na něm zabere více času a práce.

Datum 28.08.2011
Vložil psí salon Klatovy
Titulek Re: uprava

Dobrý den,salony jsou od toho,aby ostříhaly psa bez ohledu na to v jaké je kondici.Samozřejmě i výsledek se ale podle toho liší.Pokud pes přijde v kondici co popisujete,tak těžko vyjde ze salonu připravený na výstavu.Je to samozřejmě o kvalitě a údržbě srsti a ta třešnička na dortu je z té krásně připravené srsti potom střih.Zacuchaná popřípadě dredovitá srst nepůjde dost dobře trimovat,ale na druhou stranu,když se neostříhá,tak pod plstí brzy začnou ekzémy nebo plíseň.Takže hlavně ho zbavit plstí a zkrátit a při další úpravě psa opět ostříhat do standardu.To je pro psa v tomhle případě nejlepší.To by Vám měli udělat v každém saloně,to znamená i u nás.Takže i takové psy střiháme,jen je třeba domluvit telefonicky termín.

Datum 20.07.2011
Vložil Iveta
Titulek Bedlington terier

Dobrý den, máme 2,5 měsíční štěně Bedlington terier, od chovatelky máme informaci už je čas nechat ji ostříhat štěněčí srst . Chi se zeptat zda-li máte zkušenosti se stříháním tohoto plemene ?
Předem děkuji za odpověď.

Datum 16.06.2011
Vložil Nely
Titulek otázka

Dobrý den, mám štěně 3 a půl měsíce staré. Je to biewer. Potřebovala bych poradit, kdy nejdříve je možné stříhat, už nyní se mě zdá, že má srst delší a v brzské době by potřebovala ostříhat. Dost štěňátku zakrývá oči. Má velice jemnou srst, připadá mi, že se snad ještě struktura srsti změní, tak aby jí snad stříhání a koupání v brzském věku neuškodilo. Jakým hřebenem česat.Také nevím, zda je možné už koupat, se šamponem nebo bez něj, jak často.
Děkuji za odpověď

Datum 26.07.2011
Vložil psí salon Klatovy
Titulek Re: otázka

Dobrý den,
Biewer pokud je hustěji osrstěný se může již ostříhat.Určitě by už měl mít ostříhaný uši ,aby se odlehčili a stáli jinak pod vahou chlupů nedrží svůj přirozený tvar.Šampon použít můžete,ale raději takový co není agresivní.Je na nich i napsáno pro štěňata od 3 měsíců.Například Daktari od firmy Bea apod. Srst co padá do očí přichyťte sponkou.Pokud budete chodit na výstavy,bude chvilku trvat než doroste,tak aby se chytla do gumičky a nelezla do očí.Hřeben a kartáč je nutností k pravidelnému vyčesávání.Zpočátku jemný kartáč ,později středně tvrdý a hřeben určitě kovový s hroty mírně do špičky né tupý a moc hustý.V každám saloně vám určitě ty správný hřebeny nabídnou.Ve zverimexu Vám spíš prodají co mají.

Datum 06.04.2011
Vložil Lenka
Titulek trimování kokršpaněla

Dobrý Den chci se zeptat čím trimovat kokršpaněla?stačí mi jeden nůž nebo mám mít hrubší ,a jemnější na závěrečné doupravení?

předem děkuji za radu Lenka

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode