stříhání a trimování psů

Vítejte na našem webu

 

                                                                                                                    

Vítáme Vás na stránkách Klatovského psího salonu,který vznikl 13.3.1998.  Přijedeme, pokud jste vytížení, nemocní nebo nejste mobilní, třeba až k Vám domů.

 Vašeho psího miláčka vykoupáme a ostříháme  za bezkonkurenční cenu. Můžete být klidně u toho.

Používáme výhradně psí kosmetiku na přírodní bázi, nepoužíváme šibenice, uspávací prostředky ani nijak psy při práci nepřivazujeme. 

Novinky

12.02.2014 23:14

Pro všechny kdo znal naší Anetku

Pro všechny kdo znal naší Anetku mám smutnou zprávu.Dne 11.10.2013 nás opustila naše milovaná Anetka.Odešla do psího nebíčka za naší Ášenkou ve věku 16 let.Byla již hrozně nemocná,ale už zase běhá a honí se s pejsky na druhé straně.Nic už jí nebolí a dívá se z výšky na naší Flerinku,Alinku a...
25.03.2012 03:32

Jak se k nám dostala Alegra Top Narcis

Dlouho slibovaný článek, o naší již pátý fence jsem právě dopsal.Přečíst si ho můžete v sekci"Jak a proč jsme si pořizovali pejska."
16.11.2011 19:30

Naše nové Logo salonu

Náš salon se vrací k původnímu názvu. Z počátku jsme náš salon pojmenovali po naší první fence Áše . Psí salon " ÁŠA " Klatovy. Později jsme od názvu Áša upustili a zkrátili jsme pojmenování na Psí salon Klatovy.Bylo to kratší a jiný salon tu oficiálně nebyl tak o nic nešlo. Koupili jsme si...
09.03.2010 22:09

Připravujeme

Připravujeme pro Vás další článek do sekce " Jak a proč jsme si pořizovali pejska " . Zatím prozradím jen to,že máme opět další štěňátko a jmenuje se Alegra  a kouká na Vás jako titulní foto :-)  
18.01.2010 23:34

POZOR ZMĚNA TELEFONNÍHO ČÍSLA NA NÁŠ PSÍ SALON

        Od 18.1.2010 máme nové telefonní číslo pevné linky.Nové číslo je 371 020 422 a je k dispozici i na našich stránkách v odkazu Kontakt.Mobilní číslo 604 640 798 se nemění. Děkujeme za pochopení a doufáme,že si na nové číslo rychle zvyknete.
17.07.2009 02:37

Chcete mě ?

Na našich stránkách,jste si určitě všimnuli nového příspěvku v menu s názvem Chcete mě? Ano je to opravdu prodej pejsků. Každou chvilku do našeho salonu volají lidé a ptají se ,když stříháme pejsky,tak jestli náhodou nevíme o štěňátku té či oné rasy.Je pravda,že zrovna tak naši...
10.05.2009 15:20

Novinka na našich stránkách

Nově jsem na naše stránky přidal článek, jak jsme si pořizovali zatím posledního pejska v sekci, Jak a proč jsme si pořizovali pejska a dále jsem přidal veterinární kliniky v Klatovech a okolí. Doufám, že je v brzké době nebudete pro své pejsky potřebovat,ale pokuď ano,tak  právě rychlý...
06.04.2009 20:10

Informace pro návštěvníky

Náš salon má sídlo v Klatovech, ale né všichni jsou mobilní nebo mají čas jezdit se svým psem za psím kadeřníkem. Nevadí, náš salon přijede až k Vám domů. Potřebujeme jen malé místo s možností připojení k elektrické síti. Vše si přivezeme a nemusíte mít strach, že to bude drahé. Například do...
06.04.2009 20:09

Naše nová webová prezentace byla spuštěna

 Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Zdůvodu kvality ,rychlosti, informovanosti a snažší komunikace mezi Vámi a naším salonem, jsme se rozhodli, změnit naši webovou prezentaci na tyto stránky. Doufáme, že to přivítáte a budete se na naše stránky rádi vracet. Chceme Vás zde častěji...

Fotogalerie: Úvodní stránka

Tato fotogalerie je prázdná.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode